Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Skanery kodów kreskowych są jednymi z najprostszych, ale bardzo pożytecznych urządzeń. Cieszą się one znaczną popularnością w różnych zakładach i placówkach handlowych. Dzięki niewielkim wymiarom są one łatwe w użyciu, a dodatkowa podstawka rozszerza funkcjonalność.

Wbudowana funkcja ciągłego skanowa...

Czytaj więcej

Systemy POS rozwijają się, zapewniając firmom większą elastyczność, kontrolę i intelekt niż kiedykolwiek wcześniej. Przedsiębiorstwa przeszły od tradycyjnych aparatów kasowych i stacjonarnych czytników kart kredytowych do urządzeń iPads lub nawet mobilnych i chmurowych systemów POS. Ta zmiana techno...

Czytaj więcej

Mobilne drukarki termiczne łączą w sobie wysoką dokładność pracy, dostępność i sprawność. Ciągłe udoskonaleni czynią je bardziej pożądanymi w wielu sferach biznesu, handlu i produkcji. Umożliwiają one szybkie i ciągłe drukowanie rachunków, etykiet, biletów i wielu innych.

Sprzęt przenośny rozwiązuje ...

Czytaj więcej

Funkcje telefonii IP w handlu

2019-02-26 07:19:05

Telefonia IP jest integralną częścią nowoczesnego handlu. Ułatwia rozwiązywanie wielu zadań i wiąże się z transferem danych przez określoną sieć, a nie przez przestarzałą linię telefoniczną. Może być zorganizowany w dowolnym miejscu dzięki stabilnemu połączeniu z Internetem.
Główne zalety telefonii I...

Czytaj więcej

Automatyzacja handlu i budowa wysokiej jakości systemów POS są możliwe tylko dzięki profesjonalnym urządzeniom. Nowoczesny laptop lub terminal POS, co wybrać?

Sprzęt ma inną cenę i funkcjonalność. W przypadku laptopów wszystko jest jasne, ich cechy muszą mieścić się w minimalnych wymaganiach wystarcz...

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Napisz do nas