Oszałamiająca "zabójca" Windows 10, który lepiej dziesiątki razy

03.06.2019  |  Новости компании

Lepiej oprogramowania została wydana na rynek, tym większe szanse na to, że okaże się ono bardziej popularne wśród użytkowników, niż jakiekolwiek inne. Obecnie najbardziej rozpowszechnioną i najbardziej popularny system operacyjny na świecie jest Windows 10, która stała się dostępna dla wszystkich użytkowników jeszcze latem 2015 roku, czyli wiele lat temu. Od tamtej pory do tego wydali sześć dużych aktualizacji, z których wszystkie mają na celu zwiększenie szybkości pracy, a także do poprawy doświadczenia użytkownika.

Chociaż tu już wiele lat Microsoft i mówi o tym, że Windows 10 – to najlepszy system operacyjny dla komputerów i laptopów, ale w rzeczywistości nawet ona sama w to nie wierzy. Podczas targów Computex 2019, która odbyła się na Tajwanie, dany producent elektroniki opowiedział o nowej platformie, przy czym nie będzie ona częścią serii Windows, a to już wiele, o czym mówi. Z oświadczenia amerykańskiej firmy stało się jasne, że dziesiątej "windows" na rynku pozostało znajdować się nie na długo, bo już wkrótce odbędzie się wydanie jej "mordercy".

Zauważono, że przy tworzeniu nowego systemu operacyjnego Microsoft zdecydował się postawić na wydajność i łatwość użytkowania, to jest dokładnie to, czego tak bardzo brakuje w systemie operacyjnym Windows 10. Ponadto nowa platforma dzięki modułowej struktury działa doskonale na wszelkich gadżetach, w tym takie, które wyposażone są w elastyczne ekrany i skomplikowanymi rozwiązaniami. W nowej platformie o nazwie kodowej Lite OS jest wsparcie dla sieci 5G, dzięki czemu wszelkie gadżety na jej bazie mogą się do niej podłączyć, jeśli pozwala na wyposażenie techniczne.

W nowy system operacyjny, który zastąpi Windows 10, wbudowany sztuczna inteligencja. Jest on na stałe zwiększa wydajność aplikacji, ale dla jego pracy komputera, tabletu, komputera, laptopa czy telewizor musi być stale podłączony do internetu. Nowy SYSTEM działa doskonale na wszelkich gadżetach, w tym na smartfonach i samochodach. W jego rozwoju, jak twierdzi Microsoft, ona prowadzona chęć stworzenia "platformy przyszłości". Pełną zapowiedź Lite OS odbędzie się pod koniec 2019 roku, podczas gdy dostęp do najnowszej WEDŁUG wszyscy użytkownicy otrzymają w pierwszej połowie przyszłego roku.

 Windows 10, zabójca, Microsoft

« Powrót
Napisz do nas